نظر سه تن از مراجع تقلید درباره برپایی تکایا قبل از عید غدیر

به گزارش بیرق، آیات عظام صافی گلپایگانی ، نوری همدانی و علوی گرگانی از مراجع تقلید قم در پاسخ به استفتایی درباره برپایی تکایای عزاداری قبل از عید غدیر نظر خود را اعلام کردند.

ادامه مطلب »

پخش مسابقات ورزشی بانوان از نظر آیت‌الله مکارم‌ شیرازی

به گزارش بیرق از مشرق،  حضرت آیت‌الله العظمی مکارم‌شیرازی در پاسخ به استفتایی نظر خود را درباره پخش مسابقات بانوان ایرانی از صدا و سیما بیان کرد.

ادامه مطلب »

پاسخ های حضرت آیت‌ الله وحیدخراسانی درباره غیبت

به گزارش بیرق به نقل از ايسنا، حضرت آیت‌الله وحیدخراسانی به چند استفتاء درباره موارد غیبت کردن، کفارۀ غیبت، شنیدن غیبت کسی که او را نمی‌شناسد، پاسخ داد.

ادامه مطلب »

میزان زکات فطره امسال چقدر است+پاسخ ۶ مرجع تقلید

به گزارش بیرق به نقل از فارس، میزان زکات فطره امسال طبق نظر اکثر مراجع، برابر با ۵۰۰۰ تومان معادل سه کیلوگرم گندم یا ۱۵ هزار تومان معادل سه کیلوگرم برنج اعلام شده است که خانواده‌ها بر اساس قوت غالب خود آن را پرداخت می‌کنند.

ادامه مطلب »

توضيحات آيت‌الله سيستاني درباره فتواهاي اخير حجاب

به گزارش بیرق به نقل از شيعه آنلاين، چندي پيش فتواهاي بي سابقه اي از حضرت آيت الله سيد «علي سيستاني» در مورد حجاب و موضوعات مشابه منتشر شد که بحث هاي زيادي را به همراه داشت زيرا به اعتقاد بسياري از افرادي که اين موضوع را دنبال کردند اين بود که اينگونه فتواها بي سابقه بود و شايد از سوي برخي رسانه ها ساختگي باشد.
ادامه مطلب »

دریافت یارانه از نظرمراجع تقلید

به گزارش بیرق به نقل از مهر، چندتن از مراجع عظام تقلید در پاسخ به استفتاء تعدادی از مقلدین، نظرات خود را درباره دریافت یارانه اعلام کردند.

ادامه مطلب »